Prezident İlham Əliyev Ramazan bayramı münasibətilə Azərbaycan xalqını təbrik edib
President Ilham Aliyev congratulated people of Azerbaijan on Novruz holiday
Prezident İlham Əliyev Novruz bayramı münasibətilə Azərbaycan xalqını təbrik edib
President of the Republic of Azerbaijan Ilham Aliyev was interviewed by Euronews TV channel during the 12th Global Baku Forum on March 13
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev martın 13-də XII Qlobal Bakı Forumu zamanı “Euronews” televiziyasına müsahibə verib
Azərbaycan Respublikasının xarici işlər naziri Ceyhun Bayramovun 12-ci Qlobal Bakı Forumu çərçivəsində “Çoxqütblü dünyada çoxtərəfliliyə yenidən baxış” mövzusunda panel müzakirələrində iştirak və çıxışına dair mətbuat məlumatı
Statement of the Ministry of Foreign Affairs of the Republic of Azerbaijan on conclusion of the negotiations on the text of the draft Agreement on Peace and the Establishment of Interstate Relations between Azerbaijan and Armenia
Azərbaycan və Ermənistan arasında sülh və dövlətlərarası münasibətlərin qurulması haqqında Saziş layihəsinin mətni üzrə danışıqların yekunlaşmasına dair Azərbaycan Respublikası Xarici İşlər Nazirliyinin bəyanatı
12th Global Baku Forum on “Rethinking World Order: Turning Challenges into Opportunities” gets underway
Bakıda “Dünya düzəninin yenidən düşünülməsi: Çağırışların fürsətə çevrilməsi” mövzusunda XII Qlobal Bakı Forumu işə başlayıb
Azerbaijani Foreign Minister Jeyhun Bayramov participated in and addressed an extraordinary session of the Council of Foreign Ministers of the Organization of Islamic Cooperation
Azərbaycan Respublikasının xarici işlər naziri Ceyhun Bayramovun İslam Əməkdaşlıq Təşkilatının Xarici İşlər Nazirləri Şurasının fövqəladə sessiyasında iştirak və çıxışına dair mətbuat məlumatı
Minister of Foreign Affairs of the Republic of Azerbaijan Jeyhun Bayramov, met with Isiaka Abdulqadir Imam, Secretary-General of the D-8 Organization for Economic Cooperation
Azərbaycan Respublikasının xarici işlər naziri Ceyhun Bayramovu D-8 İqtisadi Əməkdaşlıq Təşkilatının baş katibi İsiaka Abdulqadir İmam ilə görüşüb
Statement of the Ministry of Foreign Affairs of the Republic of Azerbaijan on the 33rd anniversary of the Khojaly genocide